/ 

Koupelny, 3D návhry a realizace Astra

 / 

Rekonstrukce bytových jader reference

Koupelny Dveře Kontakt
Vítejte na stránkách Koupelny a Dveře ASTRA
Největší a nejmodernější koupelnové centrum. Nabízíme kompletní servis od grafického návrhu až po konečnou realizaci.Nově otevřené koupelnové centrum se nachází v areálu stavebnin ASTRA v prvním patře. Nabízíme Vám poradenství při výběru obkladů, dlažeb, sanity (umyvadla, WC, bidety, pisoáry, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, instalační moduly), baterií, koupelnových doplňků a otopných těles. Zpracováváme grafické návrhy ve 3D podle přání zákazníka.

 

V prodejně je vystaven široký sortiment dveří, zárubní a kovaní. Provádíme zaměření dveří, které je zdarma v okolí Jablonce, a následně realizujeme montáž na mistě určení. V moderním koupelnovém centru je k vidění více jak 12 kompletně vybavených koupelen v životní velikosti, kde jsou použity komponenty od levných až po nejdražší, tak abychom byli u nás schopni uspokojit přání každého zákazníka.

g+twitterfacebook

 

Více

10.04.2017
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o otevírací době během velikonočních svátků.
01.02.2017
Od 1.dubna máme otevřeno od PO-PÁ  7.00-17.00, SO 8.00-12.00.
17.02.2015
Od 1.4.2014 jsme členem Evropské sítě stavebnin BigMat.
Rekonstrukce BJ s atypickým umístěním WC

Koupelna vznikla vybouráním bytového jádra a využitím chodbičky před prostorem koupelny a WC.Spojením těchto dvou prostor, se realizovala velmi atypická koupelna s oddělenou toaletou a posuvnými dveřmi do pouzdra!Pračka je umístěná za WC s přístupem z kuchyně.Takto rozmístěné ZTI pomohou koupelnu zvětšit o prostor před umyvadlem a zároveň napomáhají k ,,nepanelákovému vzhledu".Nutno podotknout realizační práce, které se povedly na jedničku!

ASTRA SLUŽBY NAVŠTIVTE TAKÉ Stavebniny ASTRAASTRA MontAutosalon ASTRA

aktuality

sortiment

provozovna

Ochrana osobních údajů

 

kontakty

 

3D návrhy koupelen

rekonstrukce bytových jader

rekonstrukce RD

montáže dveří

BigmatFirma Stavebniny astra, nově od 1.4.2014 pod hlavičkou Evropské sítě stavebnin  nabízí veškerý stavební sortiment spolu s montážními, ale i stavebními prácemi.Navštivte proto i naše další oddělení, kde se dozvíte nespočet užitečných informací ze světa staveb a rekonstrukcí.