/ 

Koupelny, 3D návhry a realizace Astra

 / 

Služby

Služby
Naše společnost již řadu let nabízí služby v oblastí realizací koupelen od projekce až po samotný výběr materiálů.Rádi Vám pomůžeme vytvořit koupelnu dle Vašich představ a zároveň tak uspokojit  i ty nejsložitější přání,  jak po stránce praktické , tak i designové.Nebojte se tedy na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně rekostrukce stávající koupelny, popřípadě nové výstavby.
3D návrhy koupelen Rekonstrukce bytových jader
Rekonstrukce koupelen  v rodinných domech Prodej a montáž dveří

3D návrhy koupelen

/služby zákazníkům

Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce koupelen

v rodinných domech

Prodej a montáž dveří
Provádíme 3D návrhy koupelen za pomocí nejnovějších grafických a modelovacích programů.Celkový výsledek, Vám pomůže nastínit finální vzhled koupelny, posléze posloužit jako přesný podklad pro realizační firmu.
Naší hlavní pracovní náplní v převažujících panelových výstavbách jsou rekonstrukce bytových jader..Dlouholetou praxí jsme posbírali zkušenosti v atypickém umístění ZTI a ve využití i toho nejmenšího prostoru.
Oproti bytovým jádrům nabízí rodinné domy zpravidla větší prostor a tím i větší možnosti pro rekonstrukci nebo vytvoření nové koupelny.Z kraje roku 2015, Vás čekají opravdu zajímavé realizace, proto sledujte naši galerii!
Nabízíme dveře a jejich příslušenství od více než 5 světových výrobců.Pomůžeme Vám se správným výběrem i následnou montáží.
Více Více Více Více
ASTRA SLUŽBY NAVŠTIVTE TAKÉ Stavebniny ASTRAASTRA MontAutosalon ASTRA

aktuality

sortiment

provozovna

kontakty

 

3D návrhy koupelen

rekonstrukce bytových jader

rekonstrukce RD

montáže dveří

BigmatFirma Stavebniny astra, nově od 1.4.2014 pod hlavičkou Evropské sítě stavebnin  nabízí veškerý stavební sortiment spolu s montážními, ale i stavebními prácemi.Navštivte proto i naše další oddělení, kde se dozvíte nespočet užitečných informací ze světa staveb a rekonstrukcí.