Dostali jsme tip na pana Kohúta ohledně realizace koupelny. Ačkoliv jsme do prodejny přišli před zavírací dobou, pán byl stále velmi příjemný a ochotný. Vše nám výborně jako laikům vysvětlil, poradil s výměrem obkladů/příslušenstvím i řešením nestandardních situací. Jsme opravdu nadšeni! Perfektní profesionální a lidský přístup. Děkujeme za příjemnou spolupráci. DOPORUČUJI.
Marika Jonová
K návrhu koupelny jsem dostal doporučení na pana Kohúta. Musíš říct, že to byl výborný tip. Po všech stránkách jsem s ním byl spokojený (nápad, design, přehled, komunikace, ochota, doporučení řemeslníků, řešení nestandardních situací a podobně). Pokud řešíte novou koupelnu, určitě pana Kohúta doporučuji!
Jan Šindelář
V roce 2019 řešena ne úplně triviální koupelna v rámci rekonstrukce bytu, kterou bylo potřeba postavit na novém, relativně malém prostoru včetně vody, odpadů atd. Přišli jsme s vlastním návrhem od architektky. Ve spolupráci se studiem proběhlo zaměření na místě, výběr materiálů a vybavení (jsou trpěliví i s nerozhodnými zákazníky), komplet vizualizace a nacenění. Byly i nějaké atypické kusy nábytku na míru, které bylo nutné zkreslit. Dodání bezproblémové. Byli jsme předem upozorněni, že koupelny sami nerealizují, ale mají kontakty na osvědčené řemeslníky, kteří jsou schopni reailzaci provést - s tím je třeba počítat. V našem případě vyšel až ten druhý, ale byl to zase nejlepší řemeslník, jakého jsme za celou rekonstrukci měli - samostatná domluva s ostatními dodavateli/řemeslníky, zvládnutí vestavby koupelny v dosti nestandardních podmínkách, řešení nastalých problémů, komunikace, rady, úklid a likvidace odpadu atd... Teď po dvou letech proběhly nějaké reklamace pár drobností. Průběh reklamace příkladný: Zprostředkování servisu, objednávka nových dílů, dobrá komunikace - zájem, jestli je všechno OK.
Martin Vyskočil
Vyrazili jsme s paní do ASTRY s jasnou představou co potřebujeme. Se svým výběrem jsme se obrátili na pana Kohúta abychom si vybrané položky objednali. Nebudu zde psát román, ale byla velká klika, že jsme se setkali. Zásadním způsobem jsme upravili díky panu Kohútovi náš výběr a předešli nejednomu problému při realizaci. Dostalo se nám jak pomoci s výběrem jednotlivých prvků, tak s konečnou podobou návrhu koupelny. Děkujeme, můžeme jen doporučit.
Josef Brožek
Začátkem tohoto roku jsme ve spolupráci s panem Janem Kohútem realizovali rekonstrukci koupelny. Spolupráce byla na velmi vysoké úrovni a kvalitě. Od návrhu až po samotné dodání materiálů. Vřele všem doporučuji.
Lenka Vlasáková
Rekonstruovali jsme byt a BigMat ASTRA nám pomáhala s rekonstrukcí hlavně koupelny a WC. Mohu maximálně doporučit. Jednání na úrovni vše precizně zpracované od návrhu a vizualizace koupelny a WC až po samotné dodání. Po zkušenosti se nebojím doporučit dál.
Jan Foret